sobota, 16 listopada 2013

Dilmah: A Variety of Fine TeaZestaw herbat Dilmah A Variety of Fine Tea to prezent idealny dla każdego. Zarówno dla tych, którzy w herbacie się kochają (jak ja) oraz dla tych, którzy swoją przygodę z nią dopiero zaczynają. Daje możliwość spróbowania i porównania różnych naparów. W pudełku zamknięto osiemdziesiąt ekspresowych torebek.
W sumie znajduje się tam osiem różnych herbat: Ceylon Supreme, English Breakfast, cytrynowa, miętowa, Earl Grey, English Afternoon, zielona i Springtime Fragrant Oolong.


Trudno wybrać, od czego zacząć! Pierwsze wrażenia z pierwszej herbaty z zestawu, po którą sięgnęłam, już wkrótce.Jest mi bardzo miło (i jestem zmotywowana do pisania), że wyświetliliście tego bloga już dobre ponad 1000 razy :)

2 komentarze:

  1. Gratuluje wświetleń ;) . Chciałabym Ci coś zasugerować w związku z prowadzeniem tego bloga. Świenie by było jak byś przy okazji opisywania herbaty podawała szczegółowe informacje z opakowania (jeśli takowe są) oraz zdjęcie tego co znajduje się w torebce - czy są to listki czy pył. To da fajny przegląd tego jaka ta herbata jest. Pozdrawiam Joanna L'M
    Ps. Czekam na wrażenia z degustacji tego oolonga z dilmaha, jestem bardzo ciekawa jego smaki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję okrągłego tysiąca:) Podoba mi się ten zestaw herbaciany. Według mnie to bardzo ciekawe rozwiązanie, można spróbować wielu herbat bez konieczności ryzykowania i zakupu całej paczki. Udanej degustacji!

    OdpowiedzUsuń

Podpisz się, proszę.