poniedziałek, 22 września 2014

Pierwsze urodziny bloga!Moi Drodzy Czytelnicy! Jestem tutaj już rok i z tej okazji chciałabym Wam gorąco podziękować. Dzięki Waszej obecności na tej stronie czuję, że to, co tutaj tworzę, ma sens i warto to robić. Być może zaglądanie na mojego bloga jest dla kogoś jedną z małych, codziennych przyjemności, zupełnie jak herbata czy książka.

Z założenia ten blog powstał dla rodziny i przyjaciół, z którymi chcieliśmy się podzielić radością ze smakowania naszych ślubnych prezentów, czyli był skierowany do ludzi, którzy mnie znają. Szybujące w górę statystyki i komentarze dowodzą, że odbiorców moich postów jest znacznie więcej :) Z tego powodu czuję się zobowiązana przedstawić. W zakładce O mnie napisałam kilka zdań na swój temat (to było bardzo trudne!).

Urodziny są okazją do składania życzeń. Sama sobie mogę życzyć kolejnych lat wypełnionych dobrymi herbatami i inspirującymi książkami, którymi będę dzieliła się na blogu!

8 komentarzy:

 1. Ha, ja chciałbym z kolei podziękować za Twoją obecność w blogosferze - bardzo lubię zaglądać na Twojego bloga i oddawać się lekturze Twoich wpisów. Życzę nieustannej pasji oraz zapału do prowadzenia tej witryny, którą z niekłamaną przyjemnością nadal będę odwiedzać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Składam najserdeczniejsze życzenia urodzinowe. Życzę dobrych książek, wyśmienitych herbat oraz przyjemnych chwil w blogowaniu !
  tommy z Samotni

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje i życzę Ci tego samego czego sobie sama życzysz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z okazji tak ważnego jubileuszu, życzę przede wszystkim jeszcze większej radości z tworzenia pięknych wpisów. Najciekawszych książek i najsmaczniejszych herbat! A wszystko w połączeniu tworzy niezapomnianą chwilę w życiu! :) Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego! :) Życzę dalszego wzrostu statystyk, zrealizowania dalszych planów związanych z blogiem, a przede wszystkim dobrych książek przy jeszcze lepszej herbacie. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję Wam wszystkim za życzenia :) :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Spóźnione życzenia kolejnych dwuleci. Dobra książka i herbata to jest to.;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Sto lat! I coraz wiekszej przyjemnosci z tworzenia tego miejsca:)

  OdpowiedzUsuń

Podpisz się, proszę.