niedziela, 27 kwietnia 2014

Truskawki w śmietanieHerbata zielona w połączeniu z truskawką... Jeśli ktoś zagląda tu regularnie i czyta skład moich herbat uważnie, właśnie mruczy pod nosem: znowu? Cóż, okazuje się, że w zestawieniu jeszcze z śmietankowym lub waniliowym aromatem stanowi to mix idealny. Także przedstawiam dzisiaj Truskawki w śmietanie! Po raz trzeci po Sencha Truskawka w śmietanie oraz Happy Hour (chociaż pewnie jeszcze kilka mieszanek z tymi składnikami by się tutaj znalazło). Truskawki w śmietanie pochodzą z tego koszyczka.


Dodatkami do zielonej herbaty są tutaj oczywiście truskawki i śmietankowy aromat oraz płatki róży. Całość pachnie obłędnie, słodycz aż gryzie w nos. Dominuje owocowa nuta. Większość listków herbaty jest uformowanych w małe igiełki.


Po zaparzeniu w temperaturze około 80 stopni przez dwie minuty otrzymujemy piękny, jasnożółty napój. Aromat nad nim jest identyczny z tym znad suszu, ale zdecydowanie łagodniejszy. Herbata jest bardzo delikatna w smaku ze słodkawą, śmietankową nutą. Bardzo przyjemny napar, polecam jak każdy z truskawkami ;) Truskawka w herbatach liściastych póki co sprawdza się za każdym razem.

P.S. Opakowanie jest zamknięte złotą spinką, która mnie urzekła swoim wyglądem, ale tak szybko jak mnie zauroczyła, tak szybko się spaczyła i drucik z niej mnie skaleczył. Mała rzecz, ale istotna, gdy herbata pozostaje przechowywana w torebce.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podpisz się, proszę.